portfolio

  • Süz
  • Hepsi
  • Consele App
  • Web App
  • Android
img02

ORDU ÜNİVERSİTESİ MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

Asp.Net, MsSQL

img02

KARİYER YAYINLARI

Asp.Net, MsSQL

img02

FAVORİ KUYUMCUKENT

Asp.Net, MsSQL

img02

COŞ-AR SİLVER

Asp.Net, MsSQL, B2B

img02

İPEKYOLU SİLVER

Asp.net, MsSQL, B2B

img02

EKOSİS PEST CONTROL

Asp.net, MsSQL

img02

TÜZER GOLD

Php, MySQL

img02

ÇOK MUTLUYUM

Php, MySQL

img02

TOPTAN ALTIN

Asp.net, MsSQL

img02

EL FENERİ

Java

img02

STOK TAKİP PROGRAMI

WPF, MsSQL

img02

PLAKA TAKİP PROGRAMI

WPF, MsSQL

ORDU ÜNİVERSİTESİ MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

Proje Hakkında

Ordu Üniversitesi’nin tecrübeli akademik personeli tarafından ödünler verilerek özverili bir şekilde eğitim verilen öğrencileri tarafından, Ordu Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler için, ayrıca gelişen Türkiye ile birlikte çağdaş ve modern illerden bir tanesi olan Ordu ilimizde veya Türkiye’nin herhangi bir ilinde faaliyet gösteren şirketler ve firmalar için hazırlanmıştır.

Bu sitenin amacı, Ordu Üniversite öğrencilerinin, Üniversitesiyle olan bağını mezun olsalar dahi koparmamak, arkadaşlarıyla mesajlaşmak, mezun olan öğrencileri tanımak, takip etmek, başarılarını anlatmak, hikayelerini paylaşmak, haberleri takip etmek, etkinlikleri takip etmek ve istediği takdirde katılmak, ayrıca CV oluşturarak iş aramak ve yayınlanan işlere başvurabilmektir.

Ayrıca, üniversite mezunları haricinde şirket ve firma sahipleri de üye olarak iş ilanı bırakabilir ve işine uygun mezunlara ulaşarak iş teklifi sunabilirler.

KARİYER YAYINLARI

Proje Hakkında

Kariyer Yayınları, 15 Ağustos 2000 yılında daha iyi bir toplum için, KARİYERLİ YARINLARA sloganı ile yayın hayatına merhaba dedi.

MİSYONU ve HEDEFLERİ

Kariyer Yayınları, insanın kişiliğinin ilk oluşmaya başladığı çocukluk bölümünden başlayarak, topluma nitelikli bireyler kazandırmak amacıyla yola çıktı. Bu hedefine ulaşmak için çalışmalarına hız vererek ilerlemektedir.

FAVORİ KUYUMCUKENT

Proje Hakkında

Favori Kuyumcukent, Favori bünyesine bağlı franchising Kuyumcukent'e kurulmuştur.

COŞ-AR SİLVER

Proje Hakkında

COŞ-AR Silver, 2000 yılında COŞ-AR HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Adıyla faaliyetlerine başlamıştır. COŞ-AR olarak gümüş hediyelik eşya sektörüne hizmet etmektedir. Firma ağırlıkla yurt dışında Amerika, Kanada, Güney Amerika, Lübnan, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, İspanya, Fransa , İngiltere ve Yunanistan‘da ki sektörünün önde gelen kuruluşlarına ihracat yapmaktadır.

İPEKYOLU SİLVER

Proje Hakkında

1970 Yılında kurulan İpekyolu Kuyumculuk, 3200 metrekarelik showroom'u, 150 çalışanı, tüm yenilikleri ve trendleri izleyen 35 tasarımcısıyla takı sektöründe dünyanın en seçkin firmaları arasında gösterilmetedir.

EKOSİS PEST CONTROL

Proje Hakkında

2008 yılında faaliyet göstermeye başlayan Ekosis Pest Control, küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların, haşere ve kemirgen kontrolu konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca konut, hastane, depo ve okul gibi projelere de hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyesindeki Servis Personeline düzenli olarak Ziraat Mühendisi ve Biyoloji Mühendisi tarafından veren Ekosis Pest Control, haşerelerle mücadelenin sadece ilaçlama olduğuna değil, gerekli önlemlerin alınmasıyla ve gerek görüldüğünde kimyasallarla müdahele edilmesini düstur edinmiştir. Personeleninin deneyimleriyle gurur duyan Ekosis Pest Control aynı zamanda Eğitim konusunda da ödün vermemekte ve sürekli Personelini eğitmeye devam etmektedir. İnsan sağlığını ve iş güvenliğini ön planda tutan Ekosis PEst Control, personelinin, müşterisinin ve ekolojik dengenin hassasiyetini gözönünde bulundurmaktadır. ilaç kullanımı ve atık ilaç prosedürlerini harfiyyen yerine getiren firmamız, bu konuda belirtilen kuralları dikkatle yerine getirmektedir.

TÜZER GOLD

Proje Hakkında

1995 yılında Puzzle Dizayn olarak, altın takı tasarım ve kalıp üretimiyle başlayan serüveni; 1996 yılında Tüzer Kuyumculuk Bilişim San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ismiyle üretimi de kapsayarak devam etmektedir. Ana faaliyet alanları; Bilişim, inşaat ve Kuyumculuk sektörleridir.

ÇOK MUTLUYUM

Proje Hakkında

2012 yılında kurulan Cokmutluyum.com, kullanıcılar arasında sevinç,mutluluk,mutsuzluk gibi konular temel alınarak düşünülüp tasaralanarak yayına girmiştir. Site, "Mutluluklar Paylaştıkça Güzel" sloganını temel prensibinden yola çıkmıştır. Hiç bir kar amacı güdmeyen sitemiz gelen mutluluk makaleleri ile mutluluğumuz artığı gibi, mutsuzluk makalelerinede aynı tepkiyi vermektedir.

TOPTAN ALTIN

Proje Hakkında

Takı ve aksesuar satan kuyumcu mağazalarına ve e ticaret sitelerine sitelerinde ürünlerimizi satma şansını yakalamaları için düşünülerek tasarlanıp yapılan Toptan Altın.

EL FENERİ

Proje Hakkında

Android uygulamalarına giriş amaçlı askerlik öncesi kısa sürede yapılmış bir uygulamadır. Bu projenin önümü aydınlatması temennisi ile başlamış ve bitirmiştim.

STOK TAKİP PROGRAMI

Proje Hakkında

Stok Takip programı ile artık stoklarınızın giriş ve çıkışlarını daha rahat takip edebilir, azalan ve biten stokların bilgilerini daha önceden öngörebilir ve ona göre hamleler yapabilirsiniz. Ayrıca firmalar ile bakiye takibi, ödeme planlarını, satış potansiyellerini daha rahat gözlemleyebilirsiniz.

Kasa Raporlarını günlük hareketler ile kontrol edebilir, para kayıplarını ve çalıntıları minimuma indirgeyebilirsiniz.

PLAKA TAKİP PROGRAMI

Proje Hakkında

Plaka takip programı ile artık komisyoncularınızın, kiracılarınızın ve şoförlerinizin sözleşmelerini daha sistematik takip edebilir, onlarla ilgili kayıtlı tüm verilere daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Sözleşme imzalama, Senet, banka kartı vb. ödemelerinize ve raporlarınıza daha kolay erişebilir kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca Sözleşmesi yaklaşan veya biten komisyoncu veya kiracıları tespit edebilir geçmişteki sözleşmelere erişebilir ayrıntılı olarak görebilirsiniz…